فرماندار آوج در بازدید از نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران؛

نمایشگاه گردشگری تهران فرصتی مناسب برای جذب سرمایه‌گذاران است

  • 12 Feb 2023
  • كود الأخبار: 336864
  • تعداد بازدید : 5

وحید زرگر فرماندار آوج صبح امروز به همراه صوفی بخشدار مرکزی و رحمانی مدیر میراث فرهنگی شهرستان در بازدید از غرفه آثار تاریخی وگردشگری استان قزوین در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع‌دستی تهران گفت: این نمایشگاه بستری مناسب برای تبادل تجارب و جذب سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

فرماندار آوج در بازدید از نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران؛

نمایشگاه گردشگری تهران فرصتی مناسب برای جذب سرمایه‌گذاران است

وحید زرگر فرماندار آوج صبح امروز به همراه صوفی بخشدار مرکزی و رحمانی مدیر میراث فرهنگی شهرستان در بازدید از غرفه آثار تاریخی وگردشگری استان قزوین در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع‌دستی تهران گفت: این نمایشگاه بستری مناسب برای تبادل تجارب و جذب سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری است.

وحید زرگر با اشاره به ارائه بسته های سرمایه‌گذاری شهرستان آوج در  حوزه  گردشگری آبی و گردشگری تاریخی افزود: شهرستان آوج دارای ظرفیت‌های غنی تاریخی و طبیعی است که با توجه به معرفی چند فرصت سرمایه‌گذاری این شهرستان در غرفه استان می‌توان بستر مناسبی را برای متقاضیان سرمایه‌گذاری در منطقه فراهم کرد.

فرماندار آوج با بیان اینکه غرفه استان قزوین در نمایشگاه بسیار فعال است و اقدام های ارزشمندی برای جذب سرمایه گذاران صورت گرفته، اظهار کرد: توسعه و رونق گردشگری و تقویت زیرساخت‌های این حوزه از اولویت‌های مجموعه مدیران است و حضور در این نمایشگاه می تواند گام موثری در راستای تحقق این هدف باشد.

دراین نمایشگاه از ظرفیت ها وآثار تاریخی وگردشگری شهرستان آوج به نمایش گذاشته شد.


يشارك