فرماندار آوج

پیام فرماندار آوج به مناسبت گرامیداشت هفته شوراها

  • 29 Apr 2023
  • كود الأخبار: 335392
  • تعداد بازدید : 4

وحید زرگر فرماندار آوج با صدور پیامی هفته شوراها را گرامی داشت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

پیام فرماندار آوج به مناسبت گرامیداشت هفته شوراها

 

وحید زرگر فرماندار آوج با صدور پیامی هفته شوراها را گرامی داشت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

نهاد شوراها مظهر حاکمیت ملی و تجلی مشارکت مردمی به عنوان یکی از مترقی ترین اصول قانون اساسی  و بی واسطه ترین حلقه ارتباطی مردم با حاکمیت و نماد خرد جمعی است . 

بدون شک این نهاد مترقی هم ریشه در آموزه های دینی دارد «وامرهم شورا بینهم»، و هم تبلور روح کلی قانون اساسی که همانا جلب مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خویش و عینیت بخشیدن به فرایند واگذاری امور به مردم خواهد بود. 

پرواضح است که حاکمیت، با اعتماد به مردم و تمرکززدایی ، محملی برای مشارکت اجتماعی و اداره امور محلی و منطقه ای بر مبنای خرد جمعی فراهم نموده  که در این راستا تحقق اهداف متعالی این امر مهم  برعهده نهاد شوراها خواهد بود که منتخبین مردم در این نهاد با  اهتمام ویژه و ترجیح مصالح عمومی بر منافع فردی ، قومی و  و قبیله ایتلاش و امید افرینی برای تحولات مثبت در توسعه بخش های عمرانی، اجتماعی ، فرهنگی ، بهداشتی در شهره و روستاها محقق خواهد شد.

اینجانب ضمن تبریک نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز شوراها و تشکر و سپاس از تلاش و همت عالی اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان ، توفیقات روز افزون آنان را در همکاری ، همراهی و رسیدگی به مطالبات مردم ، از خداوند منان مسئلت می نمایم.

 

وحید زرگر

فرماندار شهرستان آوج

 


يشارك