فرماندار آوج؛

فرماندار شهرستان آوج  از اهتمام جدی دستگاههای مسئول بر خرید حداکثری گندم در شهرستان خبر داد.

  • 11 Jun 2023
  • كود الأخبار: 334640
  • تعداد بازدید : 4

در جلسه کارگروه هماهنگی خرید تضمینی گندم که به ریاست زرگر فرماندار آوج و با حضور حجت الاسلام موسوی امام جمعه آوج ،مهندس ره انجام معاون سازمان جهاد کشاورزی استان و روسای ادارات مربوطه و سپاه و فراجا برگزار شد تدابیر لازم به منظور تسهیل خرید گندم و همچنین جلوگیری از خروج آن از استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

فرماندار شهرستان آوج  از اهتمام جدی دستگاههای مسئول بر خرید حداکثری گندم در شهرستان خبر داد.

در جلسه کارگروه هماهنگی خرید تضمینی گندم که به ریاست زرگر فرماندار آوج  و با حضور حجت الاسلام موسوی  امام جمعه آوج ،مهندس ره انجام معاون سازمان جهاد کشاورزی استان و روسای ادارات مربوطه و سپاه و فراجا برگزار شد تدابیر لازم به منظور تسهیل خرید گندم و همچنین جلوگیری از خروج آن از استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه زرگر با تاکید بر پرداخت به موقع مطالبات کشاورزان اظهار داشت: مراکز خرید گندم باید  هر چه زودتر تجهیز شده و راهداری و جهاد کشاورزی با نظارت بر تعرفه های حمل بار کامیون ها و کمباین از تحمیل  هزینه اضافی بر کشاورزان جلوگیری کنند. 

وی در ادامه با اشاره به تاکیدات مقامات ارشد استان بر جلوگیری از خروج گندم از استان اظهار داشت:گشت های راهداری و قوای نظامی و انتظامی و دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی  شهرستان اشراف کامل بر وضعیت خرید و فروش گندم را   دارند و با  رصد دقیق و نظارت عالی با متخلفین برخورد خواهند کرد.

زرگر در این جلسه با تقدیر از عملکرد  جهاد کشاورزی شهرستان آوج و اداره تعاون روستایی بر استاندارد سازی تجهیزات افت زنی،نمونه برداری  و باسکول تاکید کرد.

شنبه ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۲


يشارك