سرپرست فرمانداری شهرستان آوج

انقلاب ایران مردمی ترین و باشکوه ترین انقلاب جهان

  • 25 Jan 2023
  • شناسه مطلب: 337440
  • تعداد بازدید : 4

سرپرست فرمانداری آوج، درجلسه هماهنگی گرامیداشت دهه فجر ، که باحضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه شهر آوج،بخشداران تابعه،جانشین سپاه ومدیران و روسای ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید،ضمن گرامیداشت یاد وخاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر، اظهار داشت: ما در حال آماده شدن برای جشن پیروزی انقلاب در ۴۴ امین سالگرد آن هستیم درحالیکه دشمنان فکر میکردند کار این انقلاب تمام است و جمهوری اسلامی برف زمستان امسال را نخواهید دید. امسال به دلیل شرایط حساس منطقه و جهان  باید حضور مردم پررنگتر از سالهای قبل باشد زیرا بازوی اصلی و از مولفه های مهم قدرت ما، همین مردم هستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سرپرست فرمانداری آوج :

انقلاب ایران مردمی ترین و باشکوه ترین انقلاب جهان

سرپرست فرمانداری آوج، درجلسه هماهنگی گرامیداشت دهه فجر ، که باحضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه شهر آوج،بخشداران تابعه،جانشین سپاه ومدیران و روسای ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید،ضمن گرامیداشت یاد وخاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر، اظهار داشت: ما در حال آماده شدن برای جشن پیروزی انقلاب در ۴۴ امین سالگرد آن هستیم درحالیکه دشمنان فکر میکردند کار این انقلاب تمام است و جمهوری اسلامی برف زمستان امسال را نخواهید دید.
امسال به دلیل شرایط حساس منطقه و جهان  باید حضور مردم پررنگتر از سالهای قبل باشد زیرا بازوی اصلی و از مولفه های مهم قدرت ما، همین مردم هستند.

وحید زرگر گفت  : انقلاب اسلامی ایران احیاگر ارزشهای دینی بود در حالیکه بسیاری از اندیشمندان غرب و شرق فکر میکردند که دین هیچ جایگاهی در معادلات سیاسی ندارد ولی امام خمینی به این تفکر خط بطلان کشید و با کمک مردم ،انقلابی را رهبری کرد که بر پایه دستورات و اندیشه های دینی بود .

وی در ادامه افزود: دهه فجر امسال با توجه به رخدادهای داخلی وخارجی  و راه اندازی یک جنگ ترکیبی علیه ملت شریف ایران، تلاش های عده ای برای زیر سوال بردن کارآمدی دولت ، اغتشاشات وتخریب اموال عمومی با حمایت عناصر بیگانه،موضع گیری های برخی از دولت های خارجی علیه ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شایسته است مراسمات وبرنامه های برگزار شده در این ایام رنگ و بویی متفاوت داشته وتجلی وانعکاس دهنده وفاداری عموم مردم به مبانی واصول وآرمان های انقلاب اسلامی ودفاع از آن درمقابل هرگونه توطئه داخلی وخارجی باشد.

چهارشنبه ۵ بهمن ماه ۱۴۰۱


اشتراک گذاری