سرپرست فرمانداری آوج؛

دستگاه های اجرایی و بانک ها در راستای اعطای تسهیلات اشتغال زایی اهتمام جدی داشته باشند

  • 14 Feb 2023
  • شناسه مطلب: 336752
  • تعداد بازدید : 2

ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال که به ریاست زرگر سرپرست فرمانداری آوج و با حضورصوفی بخشدار مرکزی، کریمی معاون اجتماعی اداره کار و رفاه اجتماعی استان و اعضای کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد سرپرست فرمانداری آوج بیان داشت :دستگاه های اجرایی و بانک ها باید زمینه را برای بهره مندی هر چه بیشتر مردم از تسهیلات اشتغال زایی را فراهم نمایند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سرپرست فرمانداری آوج؛

دستگاه های اجرایی و بانک ها در راستای اعطای تسهیلات  اشتغال زایی اهتمام جدی داشته باشند

ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال که به ریاست زرگر سرپرست فرمانداری آوج و با حضورصوفی بخشدار مرکزی، کریمی معاون اجتماعی اداره کار و رفاه اجتماعی استان و اعضای  کارگروه  در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد سرپرست فرمانداری آوج  بیان داشت :دستگاه های اجرایی و بانک ها باید زمینه را برای بهره مندی هر چه بیشتر مردم از تسهیلات اشتغال زایی را فراهم نمایند.

زرگر ضمن تقدیر از برخی از  بانک ها  که در اعطای تسهیلات  همکاری و همراهی  لازم  را با دستگاهای اجرایی  و متقاضیان اظهار داشت: بانک ها باید در راستای انجام تکالیف قانونی در خصوص تضامین سخت گیری نکنند بطوریکه متقاضیان از  ادامه مسیر و کارآفرینی مایوس نشوند.
وی در ادامه با اشاره به ظرفیتهای اقتصادی و استعداد های منطقه  توسعه اشتغال خانگی و روستایی را از  مهمترین اولویت ها  دانست.

دوشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱


اشتراک گذاری