فرماندار آوج:

ترویج ایمان و امید در اولویت برنامه های پرورشی مدارس قرار گیرد

  • 11 Jun 2023
  • شناسه مطلب: 334720
  • تعداد بازدید : 5

زرگر در دیدار با معلمان و مربیان پرورشی مدارس شهرستان آوج که با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه آوج برگزار شد سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با معلمان پرورشی را نقشه راه نظام آموزش و پروش دانستند و افزودند: جذاب بودن مطالب و موضوعات پرورشی، تقویت حس میهن دوستی، ترویج سبک زندگی اسلامی و همپنین آگاه ساختن دانش آموزان نسبت به مسائل کشور از رسالتهای اصلی مربیان پرورشی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

فرماندار آوج:

ترویج ایمان و امید در اولویت برنامه های پرورشی مدارس قرار گیرد 

زرگر در دیدار با معلمان و مربیان  پرورشی مدارس شهرستان آوج که با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه آوج برگزار شد سخنان رهبر معظم انقلاب در  دیدار با معلمان پرورشی را نقشه راه  نظام آموزش و پروش دانستند و افزودند: جذاب بودن مطالب و موضوعات پرورشی، تقویت حس میهن دوستی، ترویج سبک زندگی اسلامی و همپنین آگاه ساختن دانش آموزان نسبت به مسائل کشور  از رسالتهای اصلی مربیان پرورشی است.

فرماندار آوج در ادامه اظهار داشت:ترویج ایمان و امید در دانش آموزان وظیفه اصلی مربیان پرورشی است و نباید بگذاریم کمبود و نقایص باعث ایجاد دلسردی و یاس در بین نوجوانان و جوانان باشد.

وی افزود:رشد شخصیتی دانش آموز و برنامه ریزی پرورشی در سایه احترام به دانش آموز وایجاد انس و محبت و  صمیمیت بین معلم و دانش آموز حاصل می شود.
وی در ادامه اظهار داشت: هدایت تحصیلی موضوع مهمی است که باید مورد عنایت ویژه مربیان پرورشی قرار گیرد و تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز شهرستان از مواردیست که باید به آن توجه شود


اشتراک گذاری