فرماندار آوج:

تامین پایدار منابع آب کشاورزی در اولویت پروژهای شهرستان قرار دارد

  • 03 May 2023
  • شناسه مطلب: 335312
  • تعداد بازدید : 1

فرماندار آوج در جلسه طرح جهش تولید در دیم زارها که با حضور رئیس جهاد کشاورزی استان و مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)استان برگزار گردید اظهار داشت: زراعت محور اصلی اقتصاد و معیشت شهرستان است و ما باید با تامین آب،نهاده ها،ادوات آموزش و تسهیلات کشاورزان را در افزایش تولید محصولات استراتژیک یاری کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

فرماندار آوج:

تامین پایدار منابع آب کشاورزی در اولویت پروژهای شهرستان قرار دارد

فرماندار آوج در جلسه طرح جهش تولید در دیم زارها که با حضور رئیس جهاد کشاورزی  استان  و مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)استان برگزار گردید اظهار داشت: زراعت محور اصلی اقتصاد و معیشت شهرستان است و ما باید با تامین آب،نهاده ها،ادوات آموزش و تسهیلات کشاورزان را در افزایش تولید محصولات استراتژیک یاری کنیم.

وی با اشاره به طرح جهش تولید در دیمزارها تاکید کرد:شهرستان آوج به دلیل شرایط جغرافیایی و اقلیمی ظرفیت و قابلیت فراوانی برای جهش در تولیدات دیم دارد و می توان با برنامه ریزی و پایش مناسب  رکورد تولید در سطح هکتار را رقم زد. 

وی با اشاره به کاهش نزولات جوی نسبت به سال گذشته و میانگین دوره بلند مدت بر لزوم  ارائه راهکارها و اقدامات مناسب  از سوی جهاد کشاورزی جهت تقویت کشت درمزارع دیم تاکید کرد.

دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲


اشتراک گذاری