فرماندار آوج :

همه باید تلاش کنیم تا مراسم اربعین امسال باشکوهتر از گذشته برگزار شود

  • 26 Jul 2023
  • شناسه مطلب: 334128
  • تعداد بازدید : 16

زرگر فرماندار شهرستان آوج در اولین جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) شهرستان آوج که با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه آوج و دیگر اعضای ستاد برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: مراسم اربعین یک رویداد بزرگ فرهنگی در سطح جهانی است که برکات فراونی را به دنبال داشته و جامعه را به سمت ترویج آداب اسلامی و معنویت  حرکت می دهد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

فرماندار آوج :

همه باید تلاش کنیم تا مراسم اربعین امسال باشکوهتر از گذشته برگزار شود

زرگر فرماندار شهرستان آوج در  اولین جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) شهرستان آوج که با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه آوج و  دیگر اعضای ستاد برگزار شد در سخنانی اظهار داشت:   مراسم اربعین یک رویداد بزرگ فرهنگی در سطح جهانی است که برکات فراونی را به دنبال داشته  و جامعه را به سمت ترویج آداب اسلامی و معنویت  حرکت می دهد. 
زرگر افزود:  با توجه به اینکه شهرستان آوج  در مسیر عبور زائرین اربعین حسینی(ع) قرار دارد  باید با  برنامه ریزی مناسب  و انسجام تشکیلاتی خدمات مناسبی به زائرین ارائه نماییم.

وی افزود:خدمت در ستاد یا موکب اربعین جایی برای خدمت خالصانه و صادقانه است و باید از همه ظرفیت های مردمی برای برپایی مواکب جهت استقبال از زائرین  استفاده شود.
ادارات دولتی به ویژه  دستگاهای خدمت رسان شهرستان باید در تامین زیرساخت ها و امکانات مواکب حسینی(ع) به صورت جهادی  تلاش نمایند و تسهیل گر فعالیتها و مشارکت های مردمی در برپایی این مواکب باشند.


اشتراک گذاری