فرماندار آوج:

پیگیری جدی پروژه های آموزش و پرورش

  • 20 May 2023
  • News Code: 334896
  • تعداد بازدید : 2

زرگر در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آوج ضمن تبریک فرارسیدن روز دختر ، حضرت معصومه(ع) را الگویی مناسب برای دختران سرزمینمان دانست و افزود : دشمنان این کشور با شعارهای مختلف میخواهند الگوهایی مغایر با فرهنگ وارزشهای اسلامی و ایرانی نهادینه کنند در حالیکه ما با تاسی به معارف اهل بیت(ع) باید الگویی مانند حضرت معصومه(ع) رابه عنوان بهترین دختر در جامعه معرفی کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

فرماندار آوج: 

پیگیری جدی پروژه های آموزش و پرورش

زرگر در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آوج ضمن تبریک فرارسیدن روز دختر ، حضرت معصومه(ع) را الگویی مناسب  برای دختران سرزمینمان دانست و افزود : دشمنان این کشور با شعارهای مختلف میخواهند الگوهایی مغایر با فرهنگ وارزشهای اسلامی و ایرانی نهادینه کنند در حالیکه ما با تاسی به معارف اهل بیت(ع) باید الگویی مانند حضرت معصومه(ع) رابه عنوان بهترین  دختر در جامعه  معرفی کنیم. 

وی افزود: مقام معظم رهبری ، کمبود مربیان پرورشی را یکی از معضلات آموزش و پرورش دانست و بر لزوم برنامه ریزی برای تقویت زیر ساخت های پرورشی تاکید کرد.

فرماندار آوج در ادامه هدایت تحصیلی را موضوعی مهم دانست و توسعه رشته علوم تجربی را برای پاسخگویی به نیازهای شهرستان و تربیت نیروی متخصص بومی   برای تقویت زیرساخت های بهداشتی و درمانی را مهم‌ارزیابی نمود.

شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲


Share