فرماندار آوج :

تحقق پیشرفت در سایه عدالت اجتماعی و خلق فرصت های امیدوارانه برای آحاد مردم صورت می گیرد

  • 06 Jul 2023
  • News Code: 334464
  • تعداد بازدید : 4

زرگر در دیدار با جمعی از مطالبه گران شهرستان آوج با تقدیر و تمجید از دغدغه مندی،دلسوزی و پیگیری های مطالبه گران اظهار داشت : امید در عرصه اجتماعی شرط لازم برای حفظ حیات روح ملت است و امید اجتماعی حافظ انسجام ملی و ضامن پویایی و تحرکات اجتماعی است و به همین دلیل است که دشمن سرمایه گذاری عظیمی برای ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه می کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

فرماندار آوج :
 تحقق  پیشرفت در سایه عدالت اجتماعی  و خلق فرصت های امیدوارانه برای آحاد مردم صورت می گیرد

زرگر در دیدار با جمعی از مطالبه گران شهرستان آوج با تقدیر و تمجید از دغدغه مندی،دلسوزی و پیگیری های مطالبه گران اظهار داشت : امید در عرصه اجتماعی شرط لازم برای حفظ حیات روح ملت است و امید اجتماعی حافظ انسجام ملی و ضامن پویایی و تحرکات اجتماعی است  و به همین دلیل است که دشمن سرمایه گذاری عظیمی برای ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه می کند. 

فرماندار آوج افزود:ناامیدی سم مهلک است و عامل ناکامی در همه برنامه ها و فعالیتهاست.
وی افزود : مطالبه گری چارچوب و قواعدی دارد که به آنها باید توجه داشت زیرا در برخی موارد شاهد هستیم افرادی ناآگاهانه بر طبل نا امیدی کوبیده  و مردم را ناامید و نسبت به آینده بدبین میکنند. 

فرماندار آوج با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج  امید و نشاط در جامعه افزود: در شهرستان آوج اقدامات خوبی صورت گرفته و همه مسئولین تلاش میکنند تا کمبودها جبران شود و از تمام ظرفیتها در جهت حل مشکلات استفاده شود.
در این دیدارصمیمانه تعدادی از مطالبه گران شهرستان به بیان  دغدغه ها و مشکلات شهرستان در حوزه های مختلف پرداختند.

پنج شنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۲


Share