سرپرست فرمانداری آوج

اولین جلسه شورای اداری شهرستان آوج به ریاست حسین حسین خانی سرپرست فرمانداری آوج

  • 11 Apr 2022
  • News Code: 334976
  • تعداد بازدید : 5

دولت سیزدهم با هدف همت مضاعف؛ رویکرد پشت میز نشینی را به مدیریت میدانی تبدیل کرده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

اولین جلسه شورای اداری شهرستان آوج به ریاست حسین حسین خانی  سرپرست فرمانداری آوج باحضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه آوج ، حجت الاسلام والمسلمین سید شمس الدین موسوی شالی و اعضای شورای اداری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حسین حسین خانی  در این جلسه در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان گفت: امکاناتی که برای اجرا و حرکت در مسیر پیشرفت قرارگرفته تا همه ما به‌درستی و صادقانه خدمت کنیم اگر غیرازاین اتفاق بیفتد این حضور و برنامه‌ریزی و صرف هزینه معنا ندارد.

وی با اشاره به حضور میدانی و جهادی رئیس جمهور در میان مردم و در بزنگاه های مهم اذعان داشت: دولت سیزدهم با هدف همت مضاعف؛ رویکرد پشت میز نشینی را به مدیریت میدانی تبدیل کرده است.

فرماندار شهرستان آوج گفت: تکریم ارباب‌رجوع را سرلوحه کارمان قرار دهیم این نکات را مدنظر خود قرار دهید؛ خدمت به مردم و حل مشکلات مردمی و بحث حقوق شهروندی از مهمات انجام کار در ادارات است.
حسین خانی  با تاکید بر تعامل تنگاتنگ دستگاه های اجرایی و ادارات در این شهرستان تاکید کرد و گفت: همه مسوولان باید خدمات نظام  و دولت را به طور شفاف و کامل از طریق رسانه ها به خوبی منعکس کنند و حتی اگر لازم باشد در این راه هزینه هایی نیز صرف کنند باید این کار را انجام دهند.

فرماندار شهرستان آوج رویکرد دولت را جذب سرمایه گذار و حمایت از بخش خصوصی اعلام کرد و افزود: ، تلاش می‌شود با حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان، علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار و توسعه، فضای لازم برای رونق فضای کسب و کار نیز فراهم شود.
وی اظهار داشت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید با شناسایی ظرفیت‌های موجود، زمینه جذب سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف را فراهم کنند تا شاهد ایجاد اشتغال و بهبود وضع معیشتی مردم باشیم.

و درپایان از ورزشکاران قهرمان کشور در رشته کاراته تجلیل به عمل آمد.
 


Share