رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

گردش مدیران؛تزریق انرژی جدید به بدنه سازمان و جامعه است


27 اسفند, 1398 - 23:04 -- روابط عمومی 3
فرماندار شهرستان آوج

گردش مدیران؛تزریق انرژی جدید به بدنه سازمان و جامعه است

فرماندار شهرستان آوج گفت:گردش مدیران؛تزریق هوا و انرژی جدید به بدنه سازمان و جامعه است و به این امر باور دارم .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در جلسه معارفه بخشدار جدید مرکزی آوج در سخنانی بیان داشت:مسئولیت ها براساس منطق متون دینی و علم مدیریت سازمانها در جامعه جدید از ارزش ذاتیبرخوردار نیست بلکه ابزاری است برای خدمت به مردم ،بالا بردن کارائی و بهره وری و  افزایش رضایت مندی شهروندان است.
وی افزود: زمان مثل باد در گذر است و نباید فرصت چند روزه مسئولیت موجبات فخرفروشی و غره شدن را برای مدیران فراهم کند.
فرماندار شهرستان آوج با اشاره ای به ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان آوج عنوان کرد: شهرستان کمتر توسعه یافته آوج در مسیر تغییر و تحولات توسعه ای قرار دارد و همه همت و تلاش مدیران و مسئولان شهرستان باید صرف فعال کردن این ظرفیت ها با استفاده از توان بخش خصوصی و تعامل با مدیریت ارشد استان و مدیران دستگاه ها باشد.
علیرضایی با تقدیر و تشکر از تلاش ها و پیگیری های رمضان خانی در ادامه افزود :به چرخش مدیران با هدف تسریع در روند توسعه و خدمت رسانی به مردم اعتقاد دارم و زمان سه تا چهار سال فرصت مناسبی است تا یک مدیر توان و ظرفیت خود را به منصه ظهور برساند.
وی ادامه داد:مهمترین آفت طولانی شدن دوره مدیریت،روزمرگی است که با ورود یک مدیر ،هوا و انرژی تازه ای به بدنه سیستم و جامعه تزریق می شود.
گفتنی است در پایان این جلسه از زحمات و پیگیری های احمد رمضان خانی تقدیر و حمید صوفی به عنوان بخشدار جدید مرکزی آوج معرفی شد.