رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سرمایه گذاران بومی،دین خود را نسبت به شهرستان ادا کنند


19 بهمن, 1398 - 00:17 -- روابط عمومی 3
فرماندار شهرستان آوج خواستار شد:

سرمایه گذاران بومی،دین خود را نسبت به شهرستان ادا کنند

فرماندار شهرستان آوج خواستار شد:سرمایه گذاران بومی،دین خود را نسبت به شهرستان ادا کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در مراسم بزرگداشت دهه فجر که با حضور فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران منطقه قاراقان در تالار پارسا شهر آبگرم و به همت بازار آهن کاوه برگزار شد در سخنانی بیان داشت:انقلاب اسلامی پس از صد سال مبارزه از زمان مشروطه در نهایت در پی تحقق شعارهایی چون حریت،مساوات،قانون و احساس امنیت اقتصادی و سیاسی در سال ۵۷ با حضور همه اقشار و گروه های مختلف به رهبری امام راحل ره به ثمر نشست.
وی افزود:امروز هم پس از گذشت چهل و یکسال از پیروزی انقلاب اسلامی و فراز و فرودهایی که داشته ایم،مردم صاحبان اصلی این کشور محسوب می شوند که مسئولان و مدیران باید به خواسته ها و مطالبات،سوالات،ابهامات و انتقادات آنها با سعه صدر و گوش شنوا پاسخ بدهند و خود را خادم مردم بدانند.
فرماندار شهرستان آوج تصریح کرد:اگر توسعه را مهمترین دغدغه مسئولان و فعالان اقتصادی در شرایط امروز جامعه بدانیم،بار اصلی آن بر دوش بخش خصوصی است که باید با صداقت در جهت رفع موانع آن کوشا باشیم و با بسترسازی،شرایط و احساس امنیت لازم را برای تحقق آن فراهم کنیم.
علیرضایی گفت:شهرستان آوج از ظرفیت ها و پتانسیل های اقتصادی زیادی در بخش های مختلف برخوردار می باشد و این حجم عظیم سرمایه گذاران بومی در شهرستان با واقعیت اقتصادی و اجتماعی شهرستان همخوان و منطبق نیست و برای کم کردن این فاصله نیازمند ورود سرمایه گذاران بومی برای فعال کردن این ظرفیت ها هستیم.
وی افزود:انتظار می رود سرمایه گذاران بومی سهم و دین خود را نسبت به شهرستان ادا کنند و با ورود به حوزه سرمایه گذاری در بخش های تولید،گردشگری،معدن و صنابع تبدیلی در جهت افزایش امید و تعلق اجتماعی ساکنین این منطقه تلاش کنند.
فرماندار شهرستان آوج گفت:درب فرمانداری به روی همه سرمایه گذاران باز است و همه ظرفیت های سازمانی و قانونی را در جهت تسهیل و تسریع در اجرای طرح های سرمایه گذاری به کار خواهیم بست.