رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

با حذف دیگران،نمی توان خود را اثبات کرد


12 بهمن, 1398 - 23:31 -- روابط عمومی 3
فرماندار شهرستان آوج

با حذف دیگران،نمی توان خود را اثبات کرد

فرماندار شهرستان آوج گفت:با حذف دیگران،نمی توان خود را اثبات کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در اولین روز از دهه مبارک فجر با حضور در منزل شهبدان افتخاری و زین العابدین رمضانی در سخنانی بیان داشت:انقلاب اسلامی با مشارکت و حضور گسترده همه گروه های سیاسی و اقشار مختلف مردم به ثمر رسید و این پشتوانه و حضور مردمی در دفاع مقدس نیز به اوج خود رسید و هیچ گونه مرزبندی جناحی و اجتماعی را در پیروزی انقلاب و دوران هشت ساله دفاع مقدس شاهد نبودیم.
وی افزود: نظام ارزشی مردمی که در دهه انقلاب حضور داشتند مبتنی بر ایثار و گذشت،نوعدوستی،ساده زیستی و ساده پوشی و در یک کلام می توان در نگاه آخرت گرایانه خلاصه کرد،مردمی که هیچ گونه نگاه دنیوی و توجه به ارزش های مادی و اقتصادی در ذهن و رفتار آنها وجود نداشت.
فرماندار شهرستان آوج تصریح کرد:امروز پس از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی و سه دهه از دوران دفاع مقدس شاهد شکل گیری ارزش هایی مبتنی بر دنیاگرایی،رقابت،محاسبه گری ،چشم و هم چشمی و توجه به مادیات  و امکانات و دارایی های دنیوی در جامعه بویژه در بین نسل جدید و جوان جامعه هستیم لذا سخن گفتن از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزش های دوران دفاع مقدس قدری سخت تر شده است.
علیرضایی اظهار داشت:در چنین شرایطی مسئولیت مدیران،جریان های سیاسی و خانواده های شهدا سخت و سنگین است،بگونه  ای که خانواده های شهدا باید در رفتارهای اجتماعی و سیاسی و زندگی شخصی خود باید به گونه ای رفتار کنند که همواره الگویی برای دیگران باشند.
وی گفت:جریان ها و گروه های سیاسی در برخورد با شهدا و خانواده های شهید باید به گونه ای برخورد کنند که هیچ گونه شائبه بهره برداری سیاسی و جناحی از این ارزش های مقدس و والا در جامعه ایجاد نشود.
فرماندار شهرستان آوج تصریح کرد:همه افراد و جریان های اصلاح طلب و اصولگرا باید قبول کنند که با حذف دیگران نمی توانند خودشان را اثبات کنند و تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی گواهی می دهد که قلع و قمع و حذف دیگران نه امکان پذیر است و نه نتیجه مطلوبی در پی خواهد داشت.
وی افزود:باید قبول کنیم که دیدگاه ها و سلایق مختلف و متفاوتی در جامعه وجود دارد و تنها راه برخورد با این تکثر و چندگانگی،داشتن سعه صدر،گفت و گو، تحمل و به رسمیت شناختن سلایق مختلف و برخورد محبت آمیز با یکدیگر است.