رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مدیران نسبت به اجرای مصوبات ستاد توسعه شهرستان اهتمام ویژه ای داشته باشند


3 بهمن, 1398 - 18:39 -- روابط عمومی 3
فرماندار شهرستان آوج خواستار شد:

مدیران نسبت به اجرای مصوبات ستاد توسعه شهرستان اهتمام ویژه ای داشته باشند

فرماندار شهرستان آوج خواستار شد:مدیران نسبت به اجرای مصوبات ستاد توسعه شهرستان اهتمام ویژه ای داشته باشند./عملکرد برخی از دستگاه ها در اجرای مصوبات غیرقابل قبول است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در چهارمین جلسه ستاد توسعه شهرستان آوج که به ریاست علیخانی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری برگزار شد،بیان داشت:برنامه ریزی و اقدام برای توسعه شهرستان آوج بعنوان یکی از ۳۱ شهرستان محروم و کمتر توسعه یافته کشور در دستور کار مدیران استان قرار دارد و انتظار می رود مدیران نسبت به اجرای مصوبات این ستاد اهتمام ویژه ای داشته باشند.
وی افزود:استاندار قزوین نسبت به شهرستان آوج نگاه ویژه ای دارد و در جلسات مختلف بر توجه بیشتر مدیران به توسعه این شهرستان تاکید داشته اند.
فرماندار شهرستان آوج خاطرنشان کرد:بیشترین درصد مصوبات ستاد توسعه شهرستان و شورای برنامه ریزی معطوف به حوزه های گردشگری،صنعت،،راه و شهرسازی و تقویت و ارتقای ساختار اجرایی و اداری شهرستان می باشد که مدیران مرتبط باید در موعد مقرر نسبت به اجرای مصوبات اقدام کنند.
علیرضایی گفت:عملکرد برخی از دستگاه ها در اجرای این مصوبات،ضعیف و غیرقابل قبول است که به زودی پنجمین جلسه ستاد توسعه شهرستان آوج به ریاست جمالی پور استاندار محترم برگزار و گزارشی از عملکرد دستگاه ها و میزان اجرای مصوبات ارائه خواهد شد.
وی افزود:روند اجرای مصوبات ستاد توسعه شهرستان از سوی دستگاه های مربوطه به کندی پیش می رود و امیدواریم در مدت باقی مانده و تا قبل از جلسه آتی شاهد تسریع در روند اجرای مصوبات باشیم.
علیرضایی گفت:تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات عمرانی شهرستان در سال جاری مهمترین مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در مهرماه سال جاری می باشد که به ریاست استاندار در آوج برگزار شد و سازمان برنامه و بودجه مجری این مصوبه می باشد که باید با همکاری دستگاه ها نسبت به اجرای آن اقدام شود.