رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انتخابات با مفهوم رقابت سیاسی عجین است


30 دى, 1398 - 23:26 -- روابط عمومی 3
فرماندار شهرستان آوج

انتخابات با مفهوم رقابت سیاسی عجین است

فرماندار شهرستان آوج گفت:انتخابات با مفهوم رقابت سیاسی عجین است که لازمه و پیش شرط مشارکت است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در نشست با هیات اجرایی انتخابات شهرستان آوج در سخنانی بیان داشت:انتخابات به مفهوم به رسمیت شناختن سلایق مختلف سیاسی است و باید بستر و فضایی فراهم شود که مردم در بین گزینه های مختلف امکان انتخاب داشته باشند.
وی افزود:زیبایی یک جامعه سیاسی به تنوع و تکثر آرای آن بستگی دارد و جذابیت کشور ایران هم در همین تنوع فرهنگ ها،قومیت ها،ادیان،آداب و رسوم و زبان های متنوع و مختلف است.
فرماندار شهرستان آوج گفت:رقابت جان مایه و موتور محرکه انتخابات است که فضای سیاسی جامعه را گرم و پرشور نگه می دارد و انتخابات بدون یک رقابت واقعی و زنده یک مفهوم میان تهی است که آن را از درون خالی می کند.
رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آوج تصریح کرد:وظیفه مجریان انتخابات برگزاری انتخاباتی سالم،پرشور،امن با تکیه بر قانون و رعایت بی طرفی است اما به عنوان یک شهروند اعتقاد داریم که لازمه و پیش شرط مشارکت حداکثری در انتخابات؛وجود یک فضای رقابت بین نامزدها و جریان های مختلف سیاسی است.
علیرضایی گفت:تابع سیاست ها و برنامه های دولت و ریاست جمهوری هستم و به نظر دکتر روحانی درباره انتخابات و لزوم فراهم کردن فضایی برای ورود همه گروه ها و جریان های سیاسی باور و اعتقاد راسخ دارم.
گفتنی است در این جلسه درخصوص نحوه و شرایط انتخاب اعضای شعب اخذ رای بحث و گفت و گو شد و مقرر گردید تا پایان هفته جاری لیست پیشنهادی اعضای شعب برای تصمیم گیری نهایی از سوی اعضای هیات اجرایی،تعیین و ارائه شود.