گفتگو با سرپرست فرمانداری شهرستان آوج

وحید زرگر سرپرست فرمانداری شهرستان آوج با توجه به فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از خدمات #دولت_مردم در یکسال گذشته می گوید

  • 12 Feb 2023
  • كود الأخبار: 336816
  • تعداد بازدید : 5

سرمایه گذاری در حوزه گردشگری مورد حمایت مجموعه مدیریتی شهرستان آوج قرار می گیرد/ پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی تفصیه خانه شهر آبگرم/ احداث پارک بانوان و استخر در شهر آوج پیگیری می شود/ شهرستان آوج در مسیر محرومیت زدایی قرار خواهد گرفت

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

وحید زرگر سرپرست فرمانداری شهرستان آوج با اشاره به مهم ترین اقدامات مجموعه مدیریتی شهرستان آوج در یکسال اخیر و مهم ترین برنامه های سال آینده اظهار داشت: شهرستان آوج برخوردار از جاذبه های فرهنگی و گردشگری فراوانی است که جایگاه ویژه ای را برای این شهرستان ایجاد کرده است.

وی افزود: با توجه به مزیت نسبی شهرستان آوج در زمینه گردشگری طبیعی و تاریخی و همچنین تاکیدات استاندار مبنی بر حمایت از سرمایه گذاری در این موضوع، به دنبال برنامه ریزی برای جذب سرمایه گذار برای تکمیل و همچنین احداث امکانات زیربنایی گردشگری هستیم.

زرگر با اشاره به همت مجموعه مدیریتی شهرستان برای افزایش اشتغال در این شهرستان گفت: مجموعه مدیریتی شهرستان آوج برنامه های ویژه ای را در حوزه  اشتغال تدارک دیده است که توسعه مشاغل خرد و خانگی و روستایی در اولویت هستند.

سرپرست فرمانداری آوج اضافه کرد: فقدان برخی از ادارات در شهرستان مشکلاتی برای برای خدمت رسانی به مردم ایجاد کرده است که پیگیر  استقرار این ادارات هستیم.

وی با اشاره به طرح های عمرانی نیمه تمام در شهرستان آوج اظهار داشت: پیگیری اتمام طرح تصفیه خانه شهر آبگرم که از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی برخوردار است یکی از اولویت های این شهرستان و از نیازهای اصلی شهر آبگرم است که با پیگیری مجموعه آب و فاضلاب استان در سال آینده تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

زرگر افزود: توجه به کشت دیم و جهش تولید در دیمزارها که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب هم می باشد در اولویت برنامه های مجموعه مدیریتی شهرستان آوج است.

وی در ادامه وجود امکانات تفریحی را برای شهرستان لازم و ضروری دانست و از پیگیری برای احداث پارک بانوان و تکمیل استخر دانش آموزی شهر آوج خبر داد که می تواند در افزایش نشاط اجتماعی موثر واقع شود.

زرگر با توجه به محرومیت های شهرستان آوج در بخش های گوناگون اضافه کرد: از آنجایی که یکی از مهمترین اهداف دولت سیزدهم محرومیت زدایی است تلاش می کنیم با برنامه ریزی و بسیج امکانات نواقص و محرومیت ها را رفع کنیم و با بهبود فضای اقتصادی رضایتمندی مردم  را تامین کنیم.

سرپرست فرمانداری آوج انگیزه و روحیه جهادی مدیران را از مولفه های مهم خدمت رسانی دانست و اظهار داشت: خدمت در مناطق محروم اجر مضاعفی دارد و با تمام همت خود هر آنچه را که در توان داریم برای کمک به کار خواهیم گرفت.

#دهه_فجر 
#دولت_مردم 
#ایران‌_استوار_۴۴_سال‌_افتخار


يشارك