رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دعوت فرماندارآوج ازمردم برای حضور درراهپیمایی باشکوه روزجهانی قدس


علی اکبرسلیمانی،فرماندارآوج، پیام،دعوت، راهپیمایی،روزقدس
17 خرداد, 1397 - 11:44 -- روابط عمومی فرم...

دعوت فرماندارآوج ازمردم برای حضور درراهپیمایی باشکوه روزجهانی قدس

علی اکبرسلیمانی فرماندارشهرستان آوج در پیامی از عموم ملت سربلند ایران اسلامی و بویژه مردم شریف شهرستان آوج جهت حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آوج

درپیام ایشان آمده است:
 روزقدس روزنمایش قدرت بلامنازع اسلام دربرابر جبهه استکبار وکفر وروز اثبات حقانیت مردم مظلوم وستمدیده فلسطین در عرصه جهانی است.
روز قدس، روزانسجام ،همبستگی وخروش امت اسلامی بر علیه رژیم متجاوز صهیونیستی است که با خوی ددمنشانه وسلطه گرانه، صد‌ها هزار نفر را به خاک و خون کشیده و موجب آوارگی میلیون‌ها نفرکودک و زن و مرد از سرزمین مادری خود شده است.
بی شک سکوت ویاهمراهی دولتهای به ظاهرمدعی حمایت از حقوق بشرازجنایتهای اسرائیل ، طبل رسوایی آنها را در سراسر جهان طنین اندازکرده و لکه ننگ وخفت بار ی برتاریخ جعلی این رژیم کودک کش افزوده است.
حضورمنسجم ویکپارچه مردم درصحنه دفاع از ملت ستمدیده فلسطین سند محکمی است از بیداری وآگاهی امت اسلامی که سالهای متمادی با فریاد مرگ براسرائیل و مرگ برآمریکا انزجار خود را از رژیم جعلی و صهیونیستی اسرائیل در کوی وبرزن اعلام نموده اند وبراستی که وعده نصرت الهی واضمحلال رژیم منحوس اسرائیل طبق پیش بینی های مقام معظم رهبری نزدیک ونزدیک است.
اینجانب از عموم مردم ولایتمداروشریف شهرستان آوج دعوت می نمایم تابا احساس تکلیف وادای دین، هم صدا و همراه با اقشار مختلف مردم روزه دار، روز جمعه در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده و با انزجار از رفتارهای ضد حقوق بشری جنایتکاران،  بررؤیای شوم صهیونیست‌ها در سیطره بر "نیل تا فرات" و تحقق "خاورمیانه بزرگ" خط بطلان کشیده ویک باردیگر حمایت خویش را از آزاد سازی قدس شریف به جهانیان اعلام نمایند.

                                                                                                                      علی اکبرسلیمانی
                                                                                                               فرماندارشهرستان آوج