رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نشست هم اندیشی فرماندارآوج با اعضای شورای بخش مرکزی


علی اکبرسلیمانی،فرماندارآوج، نشست، شورا، بخش
22 آذر, 1396 - 15:54 -- روابط عمومی فرم...

نشست هم اندیشی فرماندارآوج با اعضای شورای بخش مرکزی

نشست هم اندیشی فرماندارآوج با اعضای شورای بخش مرکزی درراستای رفع مشکلات روستاهای بخش برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آوج

 "علی اکبرسلیمانی" فرماندارشهرستان آوج در نشست هم اندیشی با اعضای شورای بخش مرکزی آوج طی سخنانی اظهارداشت شوراو نماینده مردم بودن یک مسئولیت خطیرو فرصت مغتنم برای خدمتگزاری است که بایدبا خدمت شایسته در کسب رضایت مردم وخداوند متعال قدم برداشت.
وی افزود شوراها چکیده وعصاره مردم یک شهر ویا روستا و حلقه اتصال دولت ومردم هستند باید با حفظ وتقویت وحدت وهمبستگی ونیزتعامل وهمفکری  با یکدیگر آبادانی ورشد وپبشرفت شهرستان را فراهم سازند.
سلیمانی بیان داشت: شهرستان آوج با توجه به گستردگی منطقه وبافت عظیم روستایی دارای مشکلاتی است که میتوان با صبر وحوصله و مدیریت یکپارچه  آنها را مرتفع نمود که بنده با درایتی که ازاعضای شورای بخش و اعتماد و صبر وبردباری که ازمردم سراغ دارم مطمئنم مشکلات به مرور زمان مرتفع خواهد شد.
فرماندارآوج تصریح کرد: دولت تدبیروامید درراستای اشتغالزایی پایدار تسهیلات  کم بهره ای را برای روستائیان درنظر گرفته وموجب تحول اساسی دربخش اشتغال میگردد که ضرورت دارد اعضای محترم شورای بخش دراین زمینه آگاهسازی لازم را درسطح روستاها داشته باشند.
سلیمانی درادامه بر نظارت شورای بخش بر شوراهای اسلامی روستاها در راستای بهبود وافزایش کیفیت خدمات به مردم تأکیدکرد.
سلیمانی دراین دیدار ضمن استماع مشکلات مربوط به روستاها از لسان اعضای شورا ی بخش دستورات للازم را برای رفع مشکلات صادرکرد.